Prosím, sem je potřeba kliknout, abychom všichni vyhověli jednomu z mnoha euronesmyslů, v tomto případě ohledně používání tzv. cookies. To nejsou sušenky, ale malé datové soubory, pomocí kterých webové stránky komunikují s prohlížečem. Jejich využití můžete omezit v nastavení vašeho prohlížeče.

O firmě

Společnost s ručením omezeným KORBEL CZ vznikla v roce 1999 přeměnou živnostenské firmy F.A.S.T. KORBEL, založené již  v polovině roku 1991. Za celou tuto dobu prošla vývojem, který ji zavedl od implementace ekonomických databázových systémů a systémové údržby až k dnešnímu širokému sortimentu služeb a zboží.

Naše společnost po celou dobu své existence funguje bez hospodářských problémů. Dbáme na dobré vztahy se svými dodavateli i odběrateli a zhruba 80% obratu dosahujeme prostřednictvím stálé klientely, která je však typově velmi různorodá a profiluje se zejména ze soukromých obchodních i výrobních firem, bytových družstev a příspěvkových organizací. Velkou skupinu našich klientů tvoří účetní agentury a kanceláře, které poskytují své služby prostřednictvím našeho software dalším zákazníkům.


Důležité dokumety:


OWVkZW